MXLSMCGLCE8.5A
Microsemi CorporationMicrosemi Corporation
Microsemi Corporation
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: MXLSMCGLCE8.5A
Producent / Mærke: Microsemi
Produkt beskrivelse TVS DIODE 8.5VWM 14.4VC DO215AB
Dataark: MXLSMCGLCE8.5A.pdf
RoHs Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
  • Besked
Specifikationer for MXLSMCGLCE8.5A
Varenummer MXLSMCGLCE8.5A Fabrikant Microsemi Corporation
Mængde Tilgængelig 5873 pcs Datablad MXLSMCGLCE8.5A.pdf
Spænding - Reverse Standoff (Typ) 1 Spænding - Klemme (Max) @ Ipp 9.44V
Spænding - Opdeling (Min) 8.5V Spænding - Opdeling SMCG (DO-215AB)
Type Zener Serie Military, MIL-PRF-19500
RoHS Status Bulk Ripple Current - Lavfrekvens General Purpose
Power Line Protection 1500W (1.5kW) Power - Peak Pulse 100A
Polarisering DO-215AB, SMC Gull Wing Andre navne 1086-12033
1086-12033-MIL
Driftstemperatur -65°C ~ 150°C (TJ) Monteringstype Surface Mount
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Producentens varenummer MXLSMCGLCE8.5A
Beskrivelse TVS DIODE 8.5VWM 14.4VC DO215AB Nuværende - Peak Pulse (10 / 1000μs) 14.4V
Kapacitans @ Frekvens 100pF @ 1MHz Tovejskanaler No