MXLSMCJ100A
MicrosemiMicrosemi
MXLSMCJ100A Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: MXLSMCJ100A
Producent / Mærke: Microsemi
Produkt beskrivelse TVS DIODE 100V 162V DO214AB
Dataark: MXLSMCJ100A.pdf
RoHs Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Referencepris (i amerikanske dollars)
100 pcs
  • Besked
Specifikationer for MXLSMCJ100A
Varenummer MXLSMCJ100A Fabrikant Microsemi
Beskrivelse TVS DIODE 100V 162V DO214AB Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 8085 pcs Datablad MXLSMCJ100A.pdf
Spænding - Reverse Standoff (Typ) 100V Spænding - Klemme (Max) @ Ipp 162V
Spænding - Opdeling (Min) 111V Envejs kanaler 1
Type Zener Leverandør Device Package DO-214AB (SMCJ)
Serie Military, MIL-PRF-19500 Power Line Protection No
Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW) Emballage Bulk
Pakke / tilfælde DO-214AB, SMC Andre navne 1086-12041
1086-12041-MIL
Driftstemperatur -65°C ~ 150°C (TJ) Monteringstype Surface Mount
Nuværende - Peak Pulse (10 / 1000μs) 9.3A Kapacitans @ Frekvens -
Applikationer General Purpose
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
MXLSMCGLCE80AE3
MXLSMCGLCE80AE3
producenter: Microsemi Corporation
Beskrivelse: TVS DIODE 80VWM 129VC DO215AB
På lager: 6299 pcs
Hent: MXLSMCGLCE80AE3.pdf
RFQ
MXLSMCGLCE90AE3
MXLSMCGLCE90AE3
Beskrivelse: TVS DIODE 90VWM 146VC DO215AB
På lager: 4877 pcs
Hent: MXLSMCGLCE90AE3.pdf
RFQ
MXLSMCJ100AE3
MXLSMCJ100AE3
producenter: Microsemi
Beskrivelse: TVS DIODE 100V 162V DO214AB