MXLSMCJ170AE3
MicrosemiMicrosemi
MXLSMCJ170AE3 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: MXLSMCJ170AE3
Producent / Mærke: Microsemi
Produkt beskrivelse TVS DIODE 170V 275V DO214AB
Dataark: MXLSMCJ170AE3.pdf
  • Besked
Specifikationer for MXLSMCJ170AE3
Varenummer MXLSMCJ170AE3 Fabrikant Microsemi
Beskrivelse TVS DIODE 170V 275V DO214AB Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 9076 pcs Datablad MXLSMCJ170AE3.pdf
Spænding - Reverse Standoff (Typ) 170V Spænding - Klemme (Max) @ Ipp 275V
Spænding - Opdeling (Min) 189V Envejs kanaler 1
Type Zener Leverandør Device Package DO-214AB (SMCJ)
Serie Military, MIL-PRF-19500 Power Line Protection No
Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW) Emballage Bulk
Pakke / tilfælde DO-214AB, SMC Andre navne 1086-12094
1086-12094-MIL
Driftstemperatur -65°C ~ 150°C (TJ) Monteringstype Surface Mount
Nuværende - Peak Pulse (10 / 1000μs) 5.5A Kapacitans @ Frekvens -
Applikationer General Purpose
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
MXLSMCJ17CAE3
MXLSMCJ17CAE3
producenter: Microsemi
Beskrivelse: TVS DIODE 17V 27.6V DO214AB
På lager: 7135 pcs
Hent: MXLSMCJ17CAE3.pdf
RFQ
MXLSMCJ17AE3
MXLSMCJ17AE3
producenter: Microsemi
På lager: 9295 pcs
Hent: MXLSMCJ17AE3.pdf
RFQ
MXLSMCJ170A
MXLSMCJ170A
Beskrivelse: TVS DIODE 170V 275V DO214AB