MXLSMCJ43A
MicrosemiMicrosemi
MXLSMCJ43A Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: MXLSMCJ43A
Producent / Mærke: Microsemi
Produkt beskrivelse TVS DIODE 43V 69.4V DO214AB
Dataark: MXLSMCJ43A.pdf
  • Besked
Specifikationer for MXLSMCJ43A
Varenummer MXLSMCJ43A Fabrikant Microsemi
Beskrivelse TVS DIODE 43V 69.4V DO214AB Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 8330 pcs Datablad MXLSMCJ43A.pdf
Spænding - Reverse Standoff (Typ) 43V Spænding - Klemme (Max) @ Ipp 69.4V
Spænding - Opdeling (Min) 47.8V Envejs kanaler 1
Type Zener Leverandør Device Package DO-214AB (SMCJ)
Serie Military, MIL-PRF-19500 Power Line Protection No
Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW) Emballage Bulk
Pakke / tilfælde DO-214AB, SMC Andre navne 1086-12141
1086-12141-MIL
Driftstemperatur -65°C ~ 150°C (TJ) Monteringstype Surface Mount
Nuværende - Peak Pulse (10 / 1000μs) 21.6A Kapacitans @ Frekvens -