MXLSMCJ54A
MicrosemiMicrosemi
MXLSMCJ54A Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: MXLSMCJ54A
Producent / Mærke: Microsemi
Produkt beskrivelse TVS DIODE 54V 87.1V DO214AB
Dataark: MXLSMCJ54A.pdf
  • Besked
Specifikationer for MXLSMCJ54A
Varenummer MXLSMCJ54A Fabrikant Microsemi
Beskrivelse TVS DIODE 54V 87.1V DO214AB Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 8151 pcs Datablad MXLSMCJ54A.pdf
Spænding - Reverse Standoff (Typ) 54V Spænding - Klemme (Max) @ Ipp 87.1V
Spænding - Opdeling (Min) 60V Envejs kanaler 1
Type Zener Leverandør Device Package DO-214AB (SMCJ)
Serie Military, MIL-PRF-19500 Power Line Protection No
Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW) Emballage Bulk
Pakke / tilfælde DO-214AB, SMC Andre navne 1086-12161
1086-12161-MIL
Driftstemperatur -65°C ~ 150°C (TJ) Monteringstype Surface Mount
Nuværende - Peak Pulse (10 / 1000μs) 17.2A Kapacitans @ Frekvens -