MXLSMCJ78A
MicrosemiMicrosemi
MXLSMCJ78A Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: MXLSMCJ78A
Producent / Mærke: Microsemi
Produkt beskrivelse TVS DIODE 78V 126V DO214AB
Dataark: MXLSMCJ78A.pdf
  • Besked
Specifikationer for MXLSMCJ78A
Varenummer MXLSMCJ78A Fabrikant Microsemi
Beskrivelse TVS DIODE 78V 126V DO214AB Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 10033 pcs Datablad MXLSMCJ78A.pdf
Spænding - Reverse Standoff (Typ) 78V Spænding - Klemme (Max) @ Ipp 126V
Spænding - Opdeling (Min) 86.7V Envejs kanaler 1
Type Zener Leverandør Device Package DO-214AB (SMCJ)
Serie Military, MIL-PRF-19500 Power Line Protection No
Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW) Emballage Bulk
Pakke / tilfælde DO-214AB, SMC Andre navne 1086-12201
1086-12201-MIL
Driftstemperatur -65°C ~ 150°C (TJ) Monteringstype Surface Mount
Nuværende - Peak Pulse (10 / 1000μs) 11.4A Kapacitans @ Frekvens -