MXLSMCJLCE20AE3
MicrosemiMicrosemi
MXLSMCJLCE20AE3 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: MXLSMCJLCE20AE3
Producent / Mærke: Microsemi
Produkt beskrivelse TVS DIODE 20V 32.4V DO214AB
Dataark: MXLSMCJLCE20AE3.pdf
  • Besked
Specifikationer for MXLSMCJLCE20AE3
Varenummer MXLSMCJLCE20AE3 Fabrikant Microsemi
Beskrivelse TVS DIODE 20V 32.4V DO214AB Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 6787 pcs Datablad MXLSMCJLCE20AE3.pdf
Spænding - Reverse Standoff (Typ) 20V Spænding - Klemme (Max) @ Ipp 32.4V
Spænding - Opdeling (Min) 22.2V Envejs kanaler 1
Type Zener Leverandør Device Package DO-214AB (SMCJ)
Serie Military, MIL-PRF-19500 Power Line Protection No
Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW) Emballage Bulk
Pakke / tilfælde DO-214AB, SMC Andre navne 1086-12258
1086-12258-MIL
Driftstemperatur -65°C ~ 150°C (TJ) Monteringstype Surface Mount
Nuværende - Peak Pulse (10 / 1000μs) 46A Kapacitans @ Frekvens 100pF @ 1MHz