MXLSMCJLCE28A
MicrosemiMicrosemi
MXLSMCJLCE28A Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: MXLSMCJLCE28A
Producent / Mærke: Microsemi
Produkt beskrivelse TVS DIODE 28V 45.5V DO214AB
Dataark: MXLSMCJLCE28A.pdf
  • Besked
Specifikationer for MXLSMCJLCE28A
Varenummer MXLSMCJLCE28A Fabrikant Microsemi
Beskrivelse TVS DIODE 28V 45.5V DO214AB Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 6771 pcs Datablad MXLSMCJLCE28A.pdf
Spænding - Reverse Standoff (Typ) 28V Spænding - Klemme (Max) @ Ipp 45.5V
Spænding - Opdeling (Min) 31.1V Envejs kanaler 1
Type Zener Leverandør Device Package DO-214AB (SMCJ)
Serie Military, MIL-PRF-19500 Power Line Protection No
Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW) Emballage Bulk
Pakke / tilfælde DO-214AB, SMC Andre navne 1086-12265
1086-12265-MIL
Driftstemperatur -65°C ~ 150°C (TJ) Monteringstype Surface Mount
Nuværende - Peak Pulse (10 / 1000μs) 33A Kapacitans @ Frekvens 100pF @ 1MHz