MXLSMCJLCE80AE3
MicrosemiMicrosemi
MXLSMCJLCE80AE3 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: MXLSMCJLCE80AE3
Producent / Mærke: Microsemi
Produkt beskrivelse TVS DIODE 80V 129V DO214AB
Dataark: MXLSMCJLCE80AE3.pdf
  • Besked
Specifikationer for MXLSMCJLCE80AE3
Varenummer MXLSMCJLCE80AE3 Fabrikant Microsemi
Beskrivelse TVS DIODE 80V 129V DO214AB Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 6493 pcs Datablad MXLSMCJLCE80AE3.pdf
Spænding - Reverse Standoff (Typ) 80V Spænding - Klemme (Max) @ Ipp 129V
Spænding - Opdeling (Min) 88.7V Envejs kanaler 1
Type Zener Leverandør Device Package DO-214AB (SMCJ)
Serie Military, MIL-PRF-19500 Power Line Protection No
Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW) Emballage Bulk
Pakke / tilfælde DO-214AB, SMC Andre navne 1086-12306
1086-12306-MIL
Driftstemperatur -65°C ~ 150°C (TJ) Monteringstype Surface Mount
Nuværende - Peak Pulse (10 / 1000μs) 11.6A Kapacitans @ Frekvens 90pF @ 1MHz