MXLSMLG120CA
Microsemi CorporationMicrosemi Corporation
Microsemi Corporation
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: MXLSMLG120CA
Producent / Mærke: Microsemi
Produkt beskrivelse TVS DIODE 120VWM 193VC DO215AB
Dataark: MXLSMLG120CA.pdf
RoHs Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Referencepris (i amerikanske dollars)
100 pcs
  • Besked
Specifikationer for MXLSMLG120CA
Varenummer MXLSMLG120CA Fabrikant Microsemi Corporation
Mængde Tilgængelig 6109 pcs Datablad MXLSMLG120CA.pdf
Spænding - Klemme (Max) @ Ipp 133V Spænding - Breakover 1
Spænding - Opdeling (Min) 120V Spænding - Opdeling SMLG (DO-215AB)
Type Zener Serie Military, MIL-PRF-19500
RoHS Status Bulk Ripple Current - Lavfrekvens General Purpose
Power Line Protection 3000W (3kW) Power - Peak Pulse 15.6A
Polarisering DO-215AB, SMC Gull Wing Andre navne 1086-12329
1086-12329-MIL
Driftstemperatur -65°C ~ 150°C (TJ) Monteringstype Surface Mount
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Producentens varenummer MXLSMLG120CA
Beskrivelse TVS DIODE 120VWM 193VC DO215AB Nuværende - Peak Pulse (10 / 1000μs) 193V