MXLSMLG160CA
Microsemi CorporationMicrosemi Corporation
Microsemi Corporation
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: MXLSMLG160CA
Producent / Mærke: Microsemi
Produkt beskrivelse TVS DIODE 160VWM 259VC DO215AB
Dataark: MXLSMLG160CA.pdf
  • Besked
Specifikationer for MXLSMLG160CA
Varenummer MXLSMLG160CA Fabrikant Microsemi Corporation
Mængde Tilgængelig 7443 pcs Datablad MXLSMLG160CA.pdf
Spænding - Klemme (Max) @ Ipp 178V Spænding - Breakover 1
Spænding - Opdeling (Min) 160V Spænding - Opdeling SMLG (DO-215AB)
Type Zener Serie Military, MIL-PRF-19500
RoHS Status Bulk Ripple Current - Lavfrekvens General Purpose
Power Line Protection 3000W (3kW) Power - Peak Pulse 11.6A
Polarisering DO-215AB, SMC Gull Wing Andre navne 1086-12357
1086-12357-MIL
Driftstemperatur -65°C ~ 150°C (TJ) Monteringstype Surface Mount
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Producentens varenummer MXLSMLG160CA
Beskrivelse TVS DIODE 160VWM 259VC DO215AB Nuværende - Peak Pulse (10 / 1000μs) 259V