MXLSMLG7.5CA
Microsemi CorporationMicrosemi Corporation
Microsemi Corporation
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: MXLSMLG7.5CA
Producent / Mærke: Microsemi
Produkt beskrivelse TVS DIODE 7.5VWM 12.9VC DO215AB
Dataark: MXLSMLG7.5CA.pdf
  • Besked
Specifikationer for MXLSMLG7.5CA
Varenummer MXLSMLG7.5CA Fabrikant Microsemi Corporation
Mængde Tilgængelig 5924 pcs Datablad MXLSMLG7.5CA.pdf
Spænding - Klemme (Max) @ Ipp 8.33V Spænding - Breakover 1
Spænding - Opdeling (Min) 7.5V Spænding - Opdeling SMLG (DO-215AB)
Type Zener Serie Military, MIL-PRF-19500
RoHS Status Bulk Ripple Current - Lavfrekvens General Purpose
Power Line Protection 3000W (3kW) Power - Peak Pulse 232.6A
Polarisering DO-215AB, SMC Gull Wing Andre navne 1086-12461
1086-12461-MIL
Driftstemperatur -65°C ~ 150°C (TJ) Monteringstype Surface Mount
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Producentens varenummer MXLSMLG7.5CA
Beskrivelse TVS DIODE 7.5VWM 12.9VC DO215AB Nuværende - Peak Pulse (10 / 1000μs) 12.9V
Kapacitans @ Frekvens - Tovejskanaler No
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
MXLSMLG7.0AE3
MXLSMLG7.0AE3
producenter: Microsemi
Beskrivelse: TVS DIODE 7V 12V DO215AB