MXLSMLG8.5A
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: MXLSMLG8.5A
Producent / Mærke: Microsemi
Produkt beskrivelse TVS DIODE 8.5V 14.4V DO215AB
Dataark: MXLSMLG8.5A.pdf
  • Besked
Specifikationer for MXLSMLG8.5A
Varenummer MXLSMLG8.5A Fabrikant Microsemi
Beskrivelse TVS DIODE 8.5V 14.4V DO215AB Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 5930 pcs Datablad MXLSMLG8.5A.pdf
Spænding - Reverse Standoff (Typ) 8.5V Spænding - Klemme (Max) @ Ipp 14.4V
Spænding - Opdeling (Min) 9.44V Envejs kanaler 1
Type Zener Leverandør Device Package SMLG (DO-215AB)
Serie Military, MIL-PRF-19500 Power Line Protection No
Power - Peak Pulse 3000W (3kW) Emballage Bulk
Pakke / tilfælde DO-215AB, SMC Gull Wing Andre navne 1086-12479
1086-12479-MIL
Driftstemperatur -65°C ~ 150°C (TJ) Monteringstype Surface Mount
Nuværende - Peak Pulse (10 / 1000μs) 208.4A Kapacitans @ Frekvens -
Applikationer General Purpose
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
MXLSMLG8.0CA
MXLSMLG8.0CA
producenter: Microsemi Corporation
Beskrivelse: TVS DIODE 8VWM 13.6VC DO215AB
På lager: 6022 pcs
Hent: MXLSMLG8.0CA.pdf
RFQ
MXLSMLG85A
MXLSMLG85A
producenter: Microsemi
Beskrivelse: TVS DIODE 85V 137V DO215AB