MXLSMLJ120CA
Microsemi CorporationMicrosemi Corporation
MXLSMLJ120CA Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: MXLSMLJ120CA
Producent / Mærke: Microsemi
Produkt beskrivelse TVS DIODE 120VWM 193VC DO214AB
Dataark: MXLSMLJ120CA.pdf
  • Besked
Specifikationer for MXLSMLJ120CA
Varenummer MXLSMLJ120CA Fabrikant Microsemi Corporation
Mængde Tilgængelig 6541 pcs Datablad MXLSMLJ120CA.pdf
Spænding - Klemme (Max) @ Ipp 133V Spænding - Breakover 1
Spænding - Opdeling (Min) 120V Spænding - Opdeling DO-214AB
Type Zener Serie Military, MIL-PRF-19500
RoHS Status Bulk Ripple Current - Lavfrekvens General Purpose
Power Line Protection 3000W (3kW) Power - Peak Pulse 15.6A
Polarisering DO-214AB, SMC Andre navne 1086-12513
1086-12513-MIL
Driftstemperatur -65°C ~ 150°C (TJ) Monteringstype Surface Mount
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Producentens varenummer MXLSMLJ120CA
Beskrivelse TVS DIODE 120VWM 193VC DO214AB Nuværende - Peak Pulse (10 / 1000μs) 193V