MXLSMLJ22CA
Microsemi CorporationMicrosemi Corporation
MXLSMLJ22CA Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: MXLSMLJ22CA
Producent / Mærke: Microsemi
Produkt beskrivelse TVS DIODE 22VWM 35.5VC DO214AB
Dataark: MXLSMLJ22CA.pdf
  • Besked
Specifikationer for MXLSMLJ22CA
Varenummer MXLSMLJ22CA Fabrikant Microsemi Corporation
Mængde Tilgængelig 6459 pcs Datablad MXLSMLJ22CA.pdf
Spænding - Klemme (Max) @ Ipp 24.4V Spænding - Breakover 1
Spænding - Opdeling (Min) 22V Spænding - Opdeling DO-214AB
Type Zener Serie Military, MIL-PRF-19500
RoHS Status Bulk Ripple Current - Lavfrekvens General Purpose
Power Line Protection 3000W (3kW) Power - Peak Pulse 84.4A
Polarisering DO-214AB, SMC Andre navne 1086-12565
1086-12565-MIL
Driftstemperatur -65°C ~ 150°C (TJ) Monteringstype Surface Mount
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Producentens varenummer MXLSMLJ22CA
Beskrivelse TVS DIODE 22VWM 35.5VC DO214AB Nuværende - Peak Pulse (10 / 1000μs) 35.5V
Kapacitans @ Frekvens - Tovejskanaler No
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
MXLSMLJ20A
MXLSMLJ20A
producenter: Microsemi
Beskrivelse: TVS DIODE 20V 32.4V DO214AB