MXLSMLJ28CA
Microsemi CorporationMicrosemi Corporation
MXLSMLJ28CA Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: MXLSMLJ28CA
Producent / Mærke: Microsemi
Produkt beskrivelse TVS DIODE 28VWM 45.4VC DO214AB
Dataark: MXLSMLJ28CA.pdf
RoHs Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Referencepris (i amerikanske dollars)
100 pcs
  • Besked
Specifikationer for MXLSMLJ28CA
Varenummer MXLSMLJ28CA Fabrikant Microsemi Corporation
Mængde Tilgængelig 7317 pcs Datablad MXLSMLJ28CA.pdf
Spænding - Klemme (Max) @ Ipp 31.1V Spænding - Breakover 1
Spænding - Opdeling (Min) 28V Spænding - Opdeling DO-214AB
Type Zener Serie Military, MIL-PRF-19500
RoHS Status Bulk Ripple Current - Lavfrekvens General Purpose
Power Line Protection 3000W (3kW) Power - Peak Pulse 66A
Polarisering DO-214AB, SMC Andre navne 1086-12577
1086-12577-MIL
Driftstemperatur -65°C ~ 150°C (TJ) Monteringstype Surface Mount
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Producentens varenummer MXLSMLJ28CA
Beskrivelse TVS DIODE 28VWM 45.4VC DO214AB Nuværende - Peak Pulse (10 / 1000μs) 45.4V
Kapacitans @ Frekvens - Tovejskanaler No
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
MXLSMLJ30A
MXLSMLJ30A
producenter: Microsemi
Beskrivelse: TVS DIODE 30V 48.4V DO214AB
På lager: 7660 pcs
Hent: MXLSMLJ30A.pdf
RFQ
MXLSMLJ28AE3
MXLSMLJ28AE3
producenter: Microsemi
Beskrivelse: TVS DIODE 28V 45.4V DO214AB