MXLSMLJ36CAE3
Microsemi CorporationMicrosemi Corporation
MXLSMLJ36CAE3 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: MXLSMLJ36CAE3
Producent / Mærke: Microsemi
Produkt beskrivelse TVS DIODE 36VWM 58.1VC DO214AB
Dataark: MXLSMLJ36CAE3.pdf
  • Besked
Specifikationer for MXLSMLJ36CAE3
Varenummer MXLSMLJ36CAE3 Fabrikant Microsemi Corporation
Mængde Tilgængelig 7346 pcs Datablad MXLSMLJ36CAE3.pdf
Spænding - Klemme (Max) @ Ipp 40V Spænding - Breakover 1
Spænding - Opdeling (Min) 36V Spænding - Opdeling DO-214AB
Type Zener Serie Military, MIL-PRF-19500
RoHS Status Bulk Ripple Current - Lavfrekvens General Purpose
Power Line Protection 3000W (3kW) Power - Peak Pulse 51.6A
Polarisering DO-214AB, SMC Andre navne 1086-12590
1086-12590-MIL
Driftstemperatur -65°C ~ 150°C (TJ) Monteringstype Surface Mount
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Producentens varenummer MXLSMLJ36CAE3
Beskrivelse TVS DIODE 36VWM 58.1VC DO214AB Nuværende - Peak Pulse (10 / 1000μs) 58.1V