MXLSMLJ43CA
Microsemi CorporationMicrosemi Corporation
MXLSMLJ43CA Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: MXLSMLJ43CA
Producent / Mærke: Microsemi
Produkt beskrivelse TVS DIODE 43VWM 69.4VC DO214AB
Dataark: MXLSMLJ43CA.pdf
  • Besked
Specifikationer for MXLSMLJ43CA
Varenummer MXLSMLJ43CA Fabrikant Microsemi Corporation
Mængde Tilgængelig 5931 pcs Datablad MXLSMLJ43CA.pdf
Spænding - Klemme (Max) @ Ipp 47.8V Spænding - Breakover 1
Spænding - Opdeling (Min) 43V Spænding - Opdeling DO-214AB
Type Zener Serie Military, MIL-PRF-19500
RoHS Status Bulk Ripple Current - Lavfrekvens General Purpose
Power Line Protection 3000W (3kW) Power - Peak Pulse 43.2A
Polarisering DO-214AB, SMC Andre navne 1086-12597
1086-12597-MIL
Driftstemperatur -65°C ~ 150°C (TJ) Monteringstype Surface Mount
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Producentens varenummer MXLSMLJ43CA
Beskrivelse TVS DIODE 43VWM 69.4VC DO214AB Nuværende - Peak Pulse (10 / 1000μs) 69.4V