MXLSMLJ6.5AE3
MicrosemiMicrosemi
MXLSMLJ6.5AE3 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: MXLSMLJ6.5AE3
Producent / Mærke: Microsemi
Produkt beskrivelse TVS DIODE 6.5V 11.2V DO214AB
Dataark: MXLSMLJ6.5AE3.pdf
  • Besked
Specifikationer for MXLSMLJ6.5AE3
Varenummer MXLSMLJ6.5AE3 Fabrikant Microsemi
Beskrivelse TVS DIODE 6.5V 11.2V DO214AB Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 7432 pcs Datablad MXLSMLJ6.5AE3.pdf
Spænding - Reverse Standoff (Typ) 6.5V Spænding - Klemme (Max) @ Ipp 11.2V
Spænding - Opdeling (Min) 7.22V Envejs kanaler 1
Type Zener Leverandør Device Package DO-214AB
Serie Military, MIL-PRF-19500 Power Line Protection No
Power - Peak Pulse 3000W (3kW) Emballage Bulk
Pakke / tilfælde DO-214AB, SMC Andre navne 1086-12628
1086-12628-MIL
Driftstemperatur -65°C ~ 150°C (TJ) Monteringstype Surface Mount
Nuværende - Peak Pulse (10 / 1000μs) 267.9A Kapacitans @ Frekvens -
Applikationer General Purpose
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
MXLSMLJ6.5A
MXLSMLJ6.5A
producenter: Microsemi
Beskrivelse: TVS DIODE 6.5V 11.2V DO214AB