MXLSMLJ7.5CA
Microsemi CorporationMicrosemi Corporation
MXLSMLJ7.5CA Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: MXLSMLJ7.5CA
Producent / Mærke: Microsemi
Produkt beskrivelse TVS DIODE 7.5VWM 12.9VC DO214AB
Dataark: MXLSMLJ7.5CA.pdf
  • Besked
Specifikationer for MXLSMLJ7.5CA
Varenummer MXLSMLJ7.5CA Fabrikant Microsemi Corporation
Mængde Tilgængelig 7749 pcs Datablad MXLSMLJ7.5CA.pdf
Spænding - Klemme (Max) @ Ipp 8.33V Spænding - Breakover 1
Spænding - Opdeling (Min) 7.5V Spænding - Opdeling DO-214AB
Type Zener Serie Military, MIL-PRF-19500
RoHS Status Bulk Ripple Current - Lavfrekvens General Purpose
Power Line Protection 3000W (3kW) Power - Peak Pulse 232.6A
Polarisering DO-214AB, SMC Andre navne 1086-12645
1086-12645-MIL
Driftstemperatur -65°C ~ 150°C (TJ) Monteringstype Surface Mount
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Producentens varenummer MXLSMLJ7.5CA
Beskrivelse TVS DIODE 7.5VWM 12.9VC DO214AB Nuværende - Peak Pulse (10 / 1000μs) 12.9V