MXLSMLJ8.5AE3
MicrosemiMicrosemi
MXLSMLJ8.5AE3 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: MXLSMLJ8.5AE3
Producent / Mærke: Microsemi
Produkt beskrivelse TVS DIODE 8.5V 14.4V DO214AB
Dataark: MXLSMLJ8.5AE3.pdf
  • Besked
Specifikationer for MXLSMLJ8.5AE3
Varenummer MXLSMLJ8.5AE3 Fabrikant Microsemi
Beskrivelse TVS DIODE 8.5V 14.4V DO214AB Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 7676 pcs Datablad MXLSMLJ8.5AE3.pdf
Spænding - Reverse Standoff (Typ) 8.5V Spænding - Klemme (Max) @ Ipp 14.4V
Spænding - Opdeling (Min) 9.44V Envejs kanaler 1
Type Zener Leverandør Device Package DO-214AB
Serie Military, MIL-PRF-19500 Power Line Protection No
Power - Peak Pulse 3000W (3kW) Emballage Bulk
Pakke / tilfælde DO-214AB, SMC Andre navne 1086-12664
1086-12664-MIL
Driftstemperatur -65°C ~ 150°C (TJ) Monteringstype Surface Mount
Nuværende - Peak Pulse (10 / 1000μs) 208.4A Kapacitans @ Frekvens -
Applikationer General Purpose
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
MXLSMLJ85A/TR
MXLSMLJ85A/TR
producenter: Microsemi
Beskrivelse: TVS
På lager: 8297 pcs
Hent: MXLSMLJ85A/TR.pdf
RFQ
MXLSMLJ85A
MXLSMLJ85A
producenter: Microsemi
Beskrivelse: TVS DIODE 85V 137V DO214AB