MXPLAD30KP54AE3
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: MXPLAD30KP54AE3
Producent / Mærke: Microsemi
Produkt beskrivelse TVS DIODE 54V 87.1V PLAD
Dataark: MXPLAD30KP54AE3.pdf
RoHs Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Referencepris (i amerikanske dollars)
100 pcs
  • Besked
Specifikationer for MXPLAD30KP54AE3
Varenummer MXPLAD30KP54AE3 Fabrikant Microsemi
Beskrivelse TVS DIODE 54V 87.1V PLAD Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 1181 pcs Datablad MXPLAD30KP54AE3.pdf
Spænding - Reverse Standoff (Typ) 54V Spænding - Klemme (Max) @ Ipp 87.1V
Spænding - Opdeling (Min) 60V Envejs kanaler 1
Type Zener Leverandør Device Package PLAD
Serie Military, MIL-PRF-19500 Power Line Protection No
Power - Peak Pulse 30000W (30kW) Emballage Bulk
Pakke / tilfælde Nonstandard SMD Andre navne 1086-13492
1086-13492-MIL
Driftstemperatur -55°C ~ 150°C (TJ) Monteringstype Surface Mount
Nuværende - Peak Pulse (10 / 1000μs) 342A Kapacitans @ Frekvens -