MXSMBG18A
MicrosemiMicrosemi
MXSMBG18A Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: MXSMBG18A
Producent / Mærke: Microsemi
Produkt beskrivelse TVS DIODE 18V 29.2V DO215AA
Dataark: MXSMBG18A.pdf
RoHs Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Referencepris (i amerikanske dollars)
100 pcs
  • Besked
Specifikationer for MXSMBG18A
Varenummer MXSMBG18A Fabrikant Microsemi
Beskrivelse TVS DIODE 18V 29.2V DO215AA Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 4344 pcs Datablad MXSMBG18A.pdf
Spænding - Reverse Standoff (Typ) 18V Spænding - Klemme (Max) @ Ipp 29.2V
Spænding - Opdeling (Min) 20V Envejs kanaler 1
Type Zener Leverandør Device Package SMBG (DO-215AA)
Serie Military, MIL-PRF-19500 Power Line Protection No
Power - Peak Pulse 600W Emballage Bulk
Pakke / tilfælde DO-215AA, SMB Gull Wing Andre navne 1086-13859
1086-13859-MIL
Driftstemperatur -65°C ~ 150°C (TJ) Monteringstype Surface Mount
Nuværende - Peak Pulse (10 / 1000μs) 20.5A Kapacitans @ Frekvens -