MXSMBG33AE3
MicrosemiMicrosemi
MXSMBG33AE3 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: MXSMBG33AE3
Producent / Mærke: Microsemi
Produkt beskrivelse TVS DIODE 33V 53.3V DO215AA
Dataark: MXSMBG33AE3.pdf
  • Besked
Specifikationer for MXSMBG33AE3
Varenummer MXSMBG33AE3 Fabrikant Microsemi
Beskrivelse TVS DIODE 33V 53.3V DO215AA Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 3401 pcs Datablad MXSMBG33AE3.pdf
Spænding - Reverse Standoff (Typ) 33V Spænding - Klemme (Max) @ Ipp 53.3V
Spænding - Opdeling (Min) 36.7V Envejs kanaler 1
Type Zener Leverandør Device Package SMBG (DO-215AA)
Serie Military, MIL-PRF-19500 Power Line Protection No
Power - Peak Pulse 600W Emballage Bulk
Pakke / tilfælde DO-215AA, SMB Gull Wing Andre navne 1086-13898
1086-13898-MIL
Driftstemperatur -65°C ~ 150°C (TJ) Monteringstype Surface Mount
Nuværende - Peak Pulse (10 / 1000μs) 11.3A Kapacitans @ Frekvens -