MXSMBG40AE3
MicrosemiMicrosemi
MXSMBG40AE3 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: MXSMBG40AE3
Producent / Mærke: Microsemi
Produkt beskrivelse TVS DIODE 40V 64.5V DO215AA
Dataark: MXSMBG40AE3.pdf
  • Besked
Specifikationer for MXSMBG40AE3
Varenummer MXSMBG40AE3 Fabrikant Microsemi
Beskrivelse TVS DIODE 40V 64.5V DO215AA Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 3332 pcs Datablad MXSMBG40AE3.pdf
Spænding - Reverse Standoff (Typ) 40V Spænding - Klemme (Max) @ Ipp 64.5V
Spænding - Opdeling (Min) 44.4V Envejs kanaler 1
Type Zener Leverandør Device Package SMBG (DO-215AA)
Serie Military, MIL-PRF-19500 Power Line Protection No
Power - Peak Pulse 600W Emballage Bulk
Pakke / tilfælde DO-215AA, SMB Gull Wing Andre navne 1086-13906
1086-13906-MIL
Driftstemperatur -65°C ~ 150°C (TJ) Monteringstype Surface Mount
Nuværende - Peak Pulse (10 / 1000μs) 9.3A Kapacitans @ Frekvens -