MXSMBG54A
MicrosemiMicrosemi
MXSMBG54A Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: MXSMBG54A
Producent / Mærke: Microsemi
Produkt beskrivelse TVS DIODE 54V 87.1V DO215AA
Dataark: MXSMBG54A.pdf
  • Besked
Specifikationer for MXSMBG54A
Varenummer MXSMBG54A Fabrikant Microsemi
Beskrivelse TVS DIODE 54V 87.1V DO215AA Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 3545 pcs Datablad MXSMBG54A.pdf
Spænding - Reverse Standoff (Typ) 54V Spænding - Klemme (Max) @ Ipp 87.1V
Spænding - Opdeling (Min) 60V Envejs kanaler 1
Type Zener Leverandør Device Package SMBG (DO-215AA)
Serie Military, MIL-PRF-19500 Power Line Protection No
Power - Peak Pulse 600W Emballage Bulk
Pakke / tilfælde DO-215AA, SMB Gull Wing Andre navne 1086-13929
1086-13929-MIL
Driftstemperatur -65°C ~ 150°C (TJ) Monteringstype Surface Mount
Nuværende - Peak Pulse (10 / 1000μs) 6.9A Kapacitans @ Frekvens -