MXSMBJ64AE3
Microsemi CorporationMicrosemi Corporation
MXSMBJ64AE3 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: MXSMBJ64AE3
Producent / Mærke: Microsemi
Produkt beskrivelse TVS DIODE 64VWM 103VC DO214AA
Dataark: MXSMBJ64AE3.pdf
  • Besked
Specifikationer for MXSMBJ64AE3
Varenummer MXSMBJ64AE3 Fabrikant Microsemi Corporation
Mængde Tilgængelig 4338 pcs Datablad MXSMBJ64AE3.pdf
Spænding - Reverse Standoff (Typ) 1 Spænding - Klemme (Max) @ Ipp 71.1V
Spænding - Opdeling (Min) 64V Spænding - Opdeling SMBJ (DO-214AA)
Type Zener Serie Military, MIL-PRF-19500
RoHS Status Bulk Ripple Current - Lavfrekvens General Purpose
Power Line Protection 600W Power - Peak Pulse 5.8A
Polarisering DO-214AA, SMB Andre navne 1086-14144
1086-14144-MIL
Driftstemperatur -65°C ~ 150°C (TJ) Monteringstype Surface Mount
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Producentens varenummer MXSMBJ64AE3
Beskrivelse TVS DIODE 64VWM 103VC DO214AA Nuværende - Peak Pulse (10 / 1000μs) 103V
Kapacitans @ Frekvens - Tovejskanaler No
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
MXSMBJ6.5CAE3
MXSMBJ6.5CAE3
producenter: Microsemi
Beskrivelse: TVS DIODE 6.5V 11.2V DO214AA