MXSMBJ85AE3
MicrosemiMicrosemi
MXSMBJ85AE3 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: MXSMBJ85AE3
Producent / Mærke: Microsemi
Produkt beskrivelse TVS DIODE 85V 137V DO214AA
Dataark: MXSMBJ85AE3.pdf
  • Besked
Specifikationer for MXSMBJ85AE3
Varenummer MXSMBJ85AE3 Fabrikant Microsemi
Beskrivelse TVS DIODE 85V 137V DO214AA Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 4327 pcs Datablad MXSMBJ85AE3.pdf
Spænding - Reverse Standoff (Typ) 85V Spænding - Klemme (Max) @ Ipp 137V
Spænding - Opdeling (Min) 94.4V Envejs kanaler 1
Type Zener Leverandør Device Package SMBJ (DO-214AA)
Serie Military, MIL-PRF-19500 Power Line Protection No
Power - Peak Pulse 600W Emballage Bulk
Pakke / tilfælde DO-214AA, SMB Andre navne 1086-14176
1086-14176-MIL
Driftstemperatur -65°C ~ 150°C (TJ) Monteringstype Surface Mount
Nuværende - Peak Pulse (10 / 1000μs) 4.4A Kapacitans @ Frekvens -
Applikationer General Purpose
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
MXSMBJ8.5A
MXSMBJ8.5A
producenter: Microsemi
Beskrivelse: TVS DIODE 8.5V 14.4V DO214AA