MXSMCGLCE64A
Produkt oversigt
Varenummer: MXSMCGLCE64A
Producent / Mærke: Microsemi
Produkt beskrivelse TVS DIODE 64V 103V DO215AB
Dataark: MXSMCGLCE64A.pdf
  • Besked
Specifikationer for MXSMCGLCE64A
Varenummer MXSMCGLCE64A Fabrikant Microsemi
Beskrivelse TVS DIODE 64V 103V DO215AB Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 4637 pcs Datablad MXSMCGLCE64A.pdf
Spænding - Reverse Standoff (Typ) 64V Spænding - Klemme (Max) @ Ipp 103V
Spænding - Opdeling (Min) 71.1V Envejs kanaler 1
Type Zener Leverandør Device Package SMCG (DO-215AB)
Serie Military, MIL-PRF-19500 Power Line Protection No
Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW) Emballage Bulk
Pakke / tilfælde DO-215AB, SMC Gull Wing Andre navne 1086-14465
1086-14465-MIL
Driftstemperatur -65°C ~ 150°C (TJ) Monteringstype Surface Mount
Nuværende - Peak Pulse (10 / 1000μs) 14.6A Kapacitans @ Frekvens 90pF @ 1MHz