MXSMLG18A
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: MXSMLG18A
Producent / Mærke: Microsemi
Produkt beskrivelse TVS DIODE 18V 29.2V DO215AB
Dataark: MXSMLG18A.pdf
RoHs Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Referencepris (i amerikanske dollars)
100 pcs
  • Besked
Specifikationer for MXSMLG18A
Varenummer MXSMLG18A Fabrikant Microsemi
Beskrivelse TVS DIODE 18V 29.2V DO215AB Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 5999 pcs Datablad MXSMLG18A.pdf
Spænding - Reverse Standoff (Typ) 18V Spænding - Klemme (Max) @ Ipp 29.2V
Spænding - Opdeling (Min) 20V Envejs kanaler 1
Type Zener Leverandør Device Package SMLG (DO-215AB)
Serie Military, MIL-PRF-19500 Power Line Protection No
Power - Peak Pulse 3000W (3kW) Emballage Bulk
Pakke / tilfælde DO-215AB, SMC Gull Wing Andre navne 1086-14815
1086-14815-MIL
Driftstemperatur -65°C ~ 150°C (TJ) Monteringstype Surface Mount
Nuværende - Peak Pulse (10 / 1000μs) 102.8A Kapacitans @ Frekvens -
Applikationer General Purpose
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
MXSMLG18CA
MXSMLG18CA
producenter: Microsemi
Beskrivelse: TVS DIODE 18V 29.2V DO215AB
På lager: 5583 pcs
Hent: MXSMLG18CA.pdf
RFQ
MXSMLG170CA
MXSMLG170CA
producenter: Microsemi
Beskrivelse: TVS DIODE 170V 275V DO215AB
På lager: 5666 pcs
Hent: MXSMLG170CA.pdf
RFQ
MXSMLG18AE3
MXSMLG18AE3