MXSMLG28AE3
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: MXSMLG28AE3
Producent / Mærke: Microsemi
Produkt beskrivelse TVS DIODE 28V 45.4V DO215AB
Dataark: MXSMLG28AE3.pdf
  • Besked
Specifikationer for MXSMLG28AE3
Varenummer MXSMLG28AE3 Fabrikant Microsemi
Beskrivelse TVS DIODE 28V 45.4V DO215AB Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 5941 pcs Datablad MXSMLG28AE3.pdf
Spænding - Reverse Standoff (Typ) 28V Spænding - Klemme (Max) @ Ipp 45.4V
Spænding - Opdeling (Min) 31.1V Envejs kanaler 1
Type Zener Leverandør Device Package SMLG (DO-215AB)
Serie Military, MIL-PRF-19500 Power Line Protection No
Power - Peak Pulse 3000W (3kW) Emballage Bulk
Pakke / tilfælde DO-215AB, SMC Gull Wing Andre navne 1086-14836
1086-14836-MIL
Driftstemperatur -65°C ~ 150°C (TJ) Monteringstype Surface Mount
Nuværende - Peak Pulse (10 / 1000μs) 66A Kapacitans @ Frekvens -