MXSMLG40A
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: MXSMLG40A
Producent / Mærke: Microsemi
Produkt beskrivelse TVS DIODE 40V 64.5V DO215AB
Dataark: MXSMLG40A.pdf
  • Besked
Specifikationer for MXSMLG40A
Varenummer MXSMLG40A Fabrikant Microsemi
Beskrivelse TVS DIODE 40V 64.5V DO215AB Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 5401 pcs Datablad MXSMLG40A.pdf
Spænding - Reverse Standoff (Typ) 40V Spænding - Klemme (Max) @ Ipp 64.5V
Spænding - Opdeling (Min) 44.4V Envejs kanaler 1
Type Zener Leverandør Device Package SMLG (DO-215AB)
Serie Military, MIL-PRF-19500 Power Line Protection No
Power - Peak Pulse 3000W (3kW) Emballage Bulk
Pakke / tilfælde DO-215AB, SMC Gull Wing Andre navne 1086-14851
1086-14851-MIL
Driftstemperatur -65°C ~ 150°C (TJ) Monteringstype Surface Mount
Nuværende - Peak Pulse (10 / 1000μs) 46.4A Kapacitans @ Frekvens -
Applikationer General Purpose
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
MXSMLG43CA
MXSMLG43CA
producenter: Microsemi
Beskrivelse: TVS DIODE 43V 69.4V DO215AB
På lager: 5303 pcs
Hent: MXSMLG43CA.pdf
RFQ
MXSMLG36A
MXSMLG36A
producenter: Microsemi
Beskrivelse: TVS DIODE 36V 58.1V DO215AB
På lager: 5555 pcs
Hent: MXSMLG36A.pdf
RFQ
MXSMLG40AE3
MXSMLG40AE3
Beskrivelse: TVS DIODE 40V 64.5V DO215AB