MXSMLG45AE3
Produkt oversigt
Varenummer: MXSMLG45AE3
Producent / Mærke: Microsemi
Produkt beskrivelse TVS DIODE 45V 72.7V DO215AB
Dataark: MXSMLG45AE3.pdf
  • Besked
Specifikationer for MXSMLG45AE3
Varenummer MXSMLG45AE3 Fabrikant Microsemi
Beskrivelse TVS DIODE 45V 72.7V DO215AB Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 4688 pcs Datablad MXSMLG45AE3.pdf
Spænding - Reverse Standoff (Typ) 45V Spænding - Klemme (Max) @ Ipp 72.7V
Spænding - Opdeling (Min) 50V Envejs kanaler 1
Type Zener Leverandør Device Package SMLG (DO-215AB)
Serie Military, MIL-PRF-19500 Power Line Protection No
Power - Peak Pulse 3000W (3kW) Emballage Bulk
Pakke / tilfælde DO-215AB, SMC Gull Wing Andre navne 1086-14860
1086-14860-MIL
Driftstemperatur -65°C ~ 150°C (TJ) Monteringstype Surface Mount
Nuværende - Peak Pulse (10 / 1000μs) 41.2A Kapacitans @ Frekvens -
Applikationer General Purpose
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
MXSMLG45A
MXSMLG45A
producenter: Microsemi
Beskrivelse: TVS DIODE 45V 72.7V DO215AB