MXSMLG54AE3
Produkt oversigt
Varenummer: MXSMLG54AE3
Producent / Mærke: Microsemi
Produkt beskrivelse TVS DIODE 54V 87.1V DO215AB
Dataark: MXSMLG54AE3.pdf
  • Besked
Specifikationer for MXSMLG54AE3
Varenummer MXSMLG54AE3 Fabrikant Microsemi
Beskrivelse TVS DIODE 54V 87.1V DO215AB Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 5952 pcs Datablad MXSMLG54AE3.pdf
Spænding - Reverse Standoff (Typ) 54V Spænding - Klemme (Max) @ Ipp 87.1V
Spænding - Opdeling (Min) 60V Envejs kanaler 1
Type Zener Leverandør Device Package SMLG (DO-215AB)
Serie Military, MIL-PRF-19500 Power Line Protection No
Power - Peak Pulse 3000W (3kW) Emballage Bulk
Pakke / tilfælde DO-215AB, SMC Gull Wing Andre navne 1086-14876
1086-14876-MIL
Driftstemperatur -65°C ~ 150°C (TJ) Monteringstype Surface Mount
Nuværende - Peak Pulse (10 / 1000μs) 34.4A Kapacitans @ Frekvens -
Applikationer General Purpose
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
MXSMLG54CAE3
MXSMLG54CAE3
producenter: Microsemi
Beskrivelse: TVS DIODE 54V 87.1V DO215AB
På lager: 5825 pcs
Hent: MXSMLG54CAE3.pdf
RFQ
MXSMLG58AE3
MXSMLG58AE3
producenter: Microsemi
Beskrivelse: TVS DIODE 58V 93.6V DO215AB
På lager: 5353 pcs
Hent: MXSMLG58AE3.pdf
RFQ
MXSMLG54A
MXSMLG54A