MXSMLG75AE3
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: MXSMLG75AE3
Producent / Mærke: Microsemi
Produkt beskrivelse TVS DIODE 75V 121V DO215AB
Dataark: MXSMLG75AE3.pdf
  • Besked
Specifikationer for MXSMLG75AE3
Varenummer MXSMLG75AE3 Fabrikant Microsemi
Beskrivelse TVS DIODE 75V 121V DO215AB Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 5703 pcs Datablad MXSMLG75AE3.pdf
Spænding - Reverse Standoff (Typ) 75V Spænding - Klemme (Max) @ Ipp 121V
Spænding - Opdeling (Min) 83.3V Envejs kanaler 1
Type Zener Leverandør Device Package SMLG (DO-215AB)
Serie Military, MIL-PRF-19500 Power Line Protection No
Power - Peak Pulse 3000W (3kW) Emballage Bulk
Pakke / tilfælde DO-215AB, SMC Gull Wing Andre navne 1086-14912
1086-14912-MIL
Driftstemperatur -65°C ~ 150°C (TJ) Monteringstype Surface Mount
Nuværende - Peak Pulse (10 / 1000μs) 24.8A Kapacitans @ Frekvens -