MXSMLG85A
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: MXSMLG85A
Producent / Mærke: Microsemi
Produkt beskrivelse TVS DIODE 85V 137V DO215AB
Dataark: MXSMLG85A.pdf
  • Besked
Specifikationer for MXSMLG85A
Varenummer MXSMLG85A Fabrikant Microsemi
Beskrivelse TVS DIODE 85V 137V DO215AB Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 5834 pcs Datablad MXSMLG85A.pdf
Spænding - Reverse Standoff (Typ) 85V Spænding - Klemme (Max) @ Ipp 137V
Spænding - Opdeling (Min) 94.4V Envejs kanaler 1
Type Zener Leverandør Device Package SMLG (DO-215AB)
Serie Military, MIL-PRF-19500 Power Line Protection No
Power - Peak Pulse 3000W (3kW) Emballage Bulk
Pakke / tilfælde DO-215AB, SMC Gull Wing Andre navne 1086-14927
1086-14927-MIL
Driftstemperatur -65°C ~ 150°C (TJ) Monteringstype Surface Mount
Nuværende - Peak Pulse (10 / 1000μs) 20.8A Kapacitans @ Frekvens -
Applikationer General Purpose
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
MXSMLG8.0CAE3
MXSMLG8.0CAE3
producenter: Microsemi
Beskrivelse: TVS DIODE 8V 13.6V DO215AB
På lager: 5676 pcs
Hent: MXSMLG8.0CAE3.pdf
RFQ
MXSMLG8.5CA
MXSMLG8.5CA
producenter: Microsemi
Beskrivelse: TVS DIODE 8.5V 14.4V DO215AB
På lager: 5453 pcs
Hent: MXSMLG8.5CA.pdf
RFQ
MXSMLG8.5AE3
MXSMLG8.5AE3