MXSMLJ18A
MicrosemiMicrosemi
MXSMLJ18A Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: MXSMLJ18A
Producent / Mærke: Microsemi
Produkt beskrivelse TVS DIODE 18V 29.2V DO214AB
Dataark: MXSMLJ18A.pdf
RoHs Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Referencepris (i amerikanske dollars)
100 pcs
  • Besked
Specifikationer for MXSMLJ18A
Varenummer MXSMLJ18A Fabrikant Microsemi
Beskrivelse TVS DIODE 18V 29.2V DO214AB Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 4949 pcs Datablad MXSMLJ18A.pdf
Spænding - Reverse Standoff (Typ) 18V Spænding - Klemme (Max) @ Ipp 29.2V
Spænding - Opdeling (Min) 20V Envejs kanaler 1
Type Zener Leverandør Device Package DO-214AB
Serie Military, MIL-PRF-19500 Power Line Protection No
Power - Peak Pulse 3000W (3kW) Emballage Bulk
Pakke / tilfælde DO-214AB, SMC Andre navne 1086-14999
1086-14999-MIL
Driftstemperatur -65°C ~ 150°C (TJ) Monteringstype Surface Mount
Nuværende - Peak Pulse (10 / 1000μs) 102.8A Kapacitans @ Frekvens -