MXSMLJ26AE3
MicrosemiMicrosemi
MXSMLJ26AE3 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: MXSMLJ26AE3
Producent / Mærke: Microsemi
Produkt beskrivelse TVS DIODE 26V 42.1V DO214AB
Dataark: MXSMLJ26AE3.pdf
  • Besked
Specifikationer for MXSMLJ26AE3
Varenummer MXSMLJ26AE3 Fabrikant Microsemi
Beskrivelse TVS DIODE 26V 42.1V DO214AB Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 4852 pcs Datablad MXSMLJ26AE3.pdf
Spænding - Reverse Standoff (Typ) 26V Spænding - Klemme (Max) @ Ipp 42.1V
Spænding - Opdeling (Min) 28.9V Envejs kanaler 1
Type Zener Leverandør Device Package DO-214AB
Serie Military, MIL-PRF-19500 Power Line Protection No
Power - Peak Pulse 3000W (3kW) Emballage Bulk
Pakke / tilfælde DO-214AB, SMC Andre navne 1086-15016
1086-15016-MIL
Driftstemperatur -65°C ~ 150°C (TJ) Monteringstype Surface Mount
Nuværende - Peak Pulse (10 / 1000μs) 71.2A Kapacitans @ Frekvens -