MXSMLJ64AE3
MicrosemiMicrosemi
MXSMLJ64AE3 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: MXSMLJ64AE3
Producent / Mærke: Microsemi
Produkt beskrivelse TVS DIODE 64V 103V DO214AB
Dataark: MXSMLJ64AE3.pdf
  • Besked
Specifikationer for MXSMLJ64AE3
Varenummer MXSMLJ64AE3 Fabrikant Microsemi
Beskrivelse TVS DIODE 64V 103V DO214AB Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 4549 pcs Datablad MXSMLJ64AE3.pdf
Spænding - Reverse Standoff (Typ) 64V Spænding - Klemme (Max) @ Ipp 103V
Spænding - Opdeling (Min) 71.1V Envejs kanaler 1
Type Zener Leverandør Device Package DO-214AB
Serie Military, MIL-PRF-19500 Power Line Protection No
Power - Peak Pulse 3000W (3kW) Emballage Bulk
Pakke / tilfælde DO-214AB, SMC Andre navne 1086-15080
1086-15080-MIL
Driftstemperatur -65°C ~ 150°C (TJ) Monteringstype Surface Mount
Nuværende - Peak Pulse (10 / 1000μs) 29.2A Kapacitans @ Frekvens -
Applikationer General Purpose
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
MXSMLJ7.0CAE3
MXSMLJ7.0CAE3
producenter: Microsemi Corporation
Beskrivelse: TVS DIODE 7VWM 12VC DO214AB
På lager: 5526 pcs
Hent: MXSMLJ7.0CAE3.pdf
RFQ
MXSMLJ64A
MXSMLJ64A
producenter: Microsemi
Beskrivelse: TVS DIODE 64V 103V DO214AB