SM16LC12C
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: SM16LC12C
Producent / Mærke: Microsemi
Produkt beskrivelse TVS DIODE 12V 24V 16SO
Dataark: SM16LC12C.pdf
RoHs Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Besked
Specifikationer for SM16LC12C
Varenummer SM16LC12C Fabrikant Microsemi
Beskrivelse TVS DIODE 12V 24V 16SO Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 15388 pcs Datablad SM16LC12C.pdf
Spænding - Reverse Standoff (Typ) 12V Spænding - Klemme (Max) @ Ipp 24V
Spænding - Opdeling (Min) 13.3V Type Zener
Leverandør Device Package 16-SO Serie -
Power Line Protection No Power - Peak Pulse 300W
Emballage Cut Tape (CT) Pakke / tilfælde 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Andre navne SM16LC12CMS
SM16LC12CMS-ND
SM16LC12CMSCT
Driftstemperatur -55°C ~ 150°C (TJ)
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Blyfri Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant Nuværende - Peak Pulse (10 / 1000μs) 5A (8/20µs)
Kapacitans @ Frekvens 25pF @ 1MHz Tovejskanaler 8
Basenummer SM16LC*C Applikationer General Purpose
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
SM16LC08CE3/TR13
SM16LC08CE3/TR13
producenter: Microsemi
Beskrivelse: TVS DIODE 8V 13.4V 16SO
På lager: 23436 pcs
Hent: SM16LC08CE3/TR13.pdf
RFQ
SM16LC12CE3
SM16LC12CE3
producenter: Microsemi
Beskrivelse: TVS DIODE 12V 24V 16SO
På lager: 4152 pcs
Hent: SM16LC12CE3.pdf
RFQ
SM16LC08E3/TR13
SM16LC08E3/TR13
Beskrivelse: TVS DIODE 8V 16SO
Hent:
SM16LC08/TR13
SM16LC08/TR13
Beskrivelse: TVS DIODE 8V 16SO
Hent: SM16LC08/TR13.pdf
SM16LC12CE3/TR13
SM16LC12CE3/TR13
Hent: SM16LC12CE3/TR13.pdf
SM16LC05E3/TR13
SM16LC05E3/TR13
Beskrivelse: TVS DIODE 5V 11V 16SO
Hent: SM16LC05E3/TR13.pdf
SM16LC12/TR13
SM16LC12/TR13
Hent: SM16LC12/TR13.pdf
SM16LC12C/TR13
SM16LC12C/TR13