SMDA15E3
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: SMDA15E3
Producent / Mærke: Microsemi
Produkt beskrivelse TVS DIODE 15V 24V 8SO
Dataark: SMDA15E3.pdf
RoHs Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
  • Besked
Specifikationer for SMDA15E3
Varenummer SMDA15E3 Fabrikant Microsemi
Beskrivelse TVS DIODE 15V 24V 8SO Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 4234 pcs Datablad SMDA15E3.pdf
Spænding - Reverse Standoff (Typ) 15V Spænding - Klemme (Max) @ Ipp 24V
Spænding - Opdeling (Min) 16.7V Envejs kanaler 4
Type Zener Leverandør Device Package 8-SO
Serie TVSarray™ Power Line Protection No
Power - Peak Pulse 300W Emballage Tape & Reel (TR)
Pakke / tilfælde 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Andre navne SMDA15E3MSTR
Driftstemperatur -55°C ~ 150°C (TJ) Monteringstype Surface Mount
Nuværende - Peak Pulse (10 / 1000μs) 5A (8/20µs) Kapacitans @ Frekvens 140pF @ 1MHz