SPB10045E3
MicrosemiMicrosemi
SPB10045E3 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: SPB10045E3
Producent / Mærke: Microsemi
Produkt beskrivelse DIODE MODULE 45V 100A SOT227
Dataark: SPB10045E3.pdf
  • Besked
Specifikationer for SPB10045E3
Varenummer SPB10045E3 Fabrikant Microsemi
Beskrivelse DIODE MODULE 45V 100A SOT227 Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 3229 pcs Datablad SPB10045E3.pdf
Spænding - Videresend (Vf) (Max) @ Hvis 570mV @ 100A Spænding - DC-omvendt (Vr) (Max) 45V
Leverandør Device Package SOT-227 Fart Fast Recovery = 200mA (Io)
Serie - Emballage Tube
Pakke / tilfælde SOT-227-4, miniBLOC Andre navne SPB10045E3MS
Monteringstype Chassis Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Diodetype Schottky
Diode Konfiguration 2 Independent Detaljeret beskrivelse Diode Array 2 Independent Schottky 45V 100A Chassis Mount SOT-227-4, miniBLOC
Nuværende - Reverse Lækage @ Vr 5mA @ 45V Nuværende - Gennemsnitlig Rectified (Io) (pr. Diode) 100A