CDSCB10M7GA135-R0
Murata ElectronicsMurata Electronics
CDSCB10M7GA135-R0 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: CDSCB10M7GA135-R0
Producent / Mærke: Murata Electronics
Produkt beskrivelse DISCR SMD FOR MELEXIS TH711XX
Dataark: 1.CDSCB10M7GA135-R0.pdf2.CDSCB10M7GA135-R0.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
2000 pcs
4000 pcs
  • Besked
Specifikationer for CDSCB10M7GA135-R0
Varenummer CDSCB10M7GA135-R0 Fabrikant Murata Electronics
Beskrivelse DISCR SMD FOR MELEXIS TH711XX Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 172615 pcs Datablad 1.CDSCB10M7GA135-R0.pdf2.CDSCB10M7GA135-R0.pdf
Størrelse / Dimension 0.177" L x 0.079" W (4.50mm x 2.00mm) Serie CDSCB
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde 1808 (4520 Metric), 2 PC Pad
Andre navne 490-4726-2
CDSCB10M7GA135R0
Monteringstype Surface Mount
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Indsætnings tab 3dB Impedans -
Højde (Max) 0.039" (1.00mm) Frekvens 10.7MHz Center
Filter type Discriminator båndbredde 155kHz