CSTCC3M58G53A-R0
Murata ElectronicsMurata Electronics
CSTCC3M58G53A-R0 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: CSTCC3M58G53A-R0
Producent / Mærke: Murata Electronics
Produkt beskrivelse CER RES 3.5800MHZ 15PF SMD
Dataark: 1.CSTCC3M58G53A-R0.pdf2.CSTCC3M58G53A-R0.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
2000 pcs
4000 pcs
  • Besked
Specifikationer for CSTCC3M58G53A-R0
Varenummer CSTCC3M58G53A-R0 Fabrikant Murata Electronics
Beskrivelse CER RES 3.5800MHZ 15PF SMD Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 273995 pcs Datablad 1.CSTCC3M58G53A-R0.pdf2.CSTCC3M58G53A-R0.pdf
Type Ceramic Størrelse / Dimension 0.283" L x 0.118" W (7.20mm x 3.00mm)
Serie CERALOCK® CSTCC Emballage Tape & Reel (TR)
Pakke / tilfælde 3-SMD, Non-Standard Andre navne 490-8604-2
CSTCC3M58G53A-R0-ND
Q5324787
Driftstemperatur -40°C ~ 125°C Monteringstype Surface Mount
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Impedans 50 Ohms Højde 0.063" (1.60mm)
Frekvens Tolerance ±0.5% Frekvensstabilitet ±0.4%
Frekvens 3.58MHz Funktioner Built in Capacitor
Detaljeret beskrivelse 3.58MHz Ceramic Resonator Built in Capacitor 15pF ±0.4% 50 Ohms -40°C ~ 125°C Surface Mount kapacitans 15pF