CSTCE16M0V13C99-R0
Murata ElectronicsMurata Electronics
CSTCE16M0V13C99-R0 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: CSTCE16M0V13C99-R0
Producent / Mærke: Murata Electronics
Produkt beskrivelse CER RES 16.0000MHZ 15PF SMD
Dataark: 1.CSTCE16M0V13C99-R0.pdf2.CSTCE16M0V13C99-R0.pdf3.CSTCE16M0V13C99-R0.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Besked
Specifikationer for CSTCE16M0V13C99-R0
Varenummer CSTCE16M0V13C99-R0 Fabrikant Murata Electronics
Beskrivelse CER RES 16.0000MHZ 15PF SMD Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Type Ceramic Størrelse / Dimension 0.126" L x 0.051" W (3.20mm x 1.30mm)
Serie CERALOCK® CSTCE Emballage Cut Tape (CT)
Pakke / tilfælde 3-SMD, Non-Standard Andre navne 490-11069-1
Driftstemperatur -40°C ~ 125°C Monteringstype Surface Mount
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Højde 0.031" (0.79mm) Frekvens Tolerance ±0.1%
Frekvensstabilitet ±0.13% Frekvens 16MHz
Funktioner Built in Capacitor Detaljeret beskrivelse 16MHz Ceramic Resonator Built in Capacitor 15pF ±0.13% -40°C ~ 125°C Surface Mount
kapacitans 15pF