SFECF10M7EA00-R0
Murata ElectronicsMurata Electronics
SFECF10M7EA00-R0 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: SFECF10M7EA00-R0
Producent / Mærke: Murata Electronics
Produkt beskrivelse FILTER 10.7 MHZ 330 KHZ BAND SMD
Dataark: SFECF10M7EA00-R0.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
2000 pcs
6000 pcs
  • Besked
Specifikationer for SFECF10M7EA00-R0
Varenummer SFECF10M7EA00-R0 Fabrikant Murata Electronics
Beskrivelse FILTER 10.7 MHZ 330 KHZ BAND SMD Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 149072 pcs Datablad SFECF10M7EA00-R0.pdf
Størrelse / Dimension 0.136" L x 0.122" W (3.45mm x 3.10mm) Serie CERAFIL®, SFECF
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde 1412 (3531 Metric), 6 PC Pad
Andre navne 490-4679-2
SFECF10M7EA00R0
Monteringstype Surface Mount
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 2A (4 Weeks) Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Indsætnings tab 3dB Impedans 330 Ohm
Højde (Max) 0.055" (1.40mm) Frekvens 10.7MHz Center
Filter type FM båndbredde 330kHz
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
SFECF10M7GA00-R0
SFECF10M7GA00-R0
producenter: Murata Electronics
Beskrivelse: FILTER 10.7 MHZ 230 KHZ BAND SMD