BAV70SRAZ
NexperiaNexperia
BAV70SRAZ Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: BAV70SRAZ
Producent / Mærke: Nexperia
Produkt beskrivelse DIODE ARRAY GP 100V 355MA 6DFN
Dataark: BAV70SRAZ.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
5000 pcs
10000 pcs
  • Besked
Specifikationer for BAV70SRAZ
Varenummer BAV70SRAZ Fabrikant Nexperia
Beskrivelse DIODE ARRAY GP 100V 355MA 6DFN Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 1581593 pcs Datablad BAV70SRAZ.pdf
Spænding - Videresend (Vf) (Max) @ Hvis 1.25V @ 150mA Spænding - DC-omvendt (Vr) (Max) 100V
Leverandør Device Package DFN1412-6 Fart Fast Recovery = 200mA (Io)
Serie Automotive, AEC-Q101 Reverse Recovery Time (trr) 4ns
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde 6-XFDFN Exposed Pad
Andre navne 1727-7380-2
BAV70SRAZ-ND
Driftstemperatur - Junction 150°C (Max)
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Diodetype Standard
Diode Konfiguration 2 Pair Common Cathode Detaljeret beskrivelse Diode Array 2 Pair Common Cathode Standard 100V 355mA (DC) Surface Mount 6-XFDFN Exposed Pad
Nuværende - Reverse Lækage @ Vr 500nA @ 80V Nuværende - Gennemsnitlig Rectified (Io) (pr. Diode) 355mA (DC)
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
BAV70T116
BAV70T116
producenter: LAPIS Semiconductor
Beskrivelse: DIODE ARRAY GP 70V 215MA SSD3
På lager: 878654 pcs
Hent: BAV70T116.pdf
RFQ
BAV70S,115
BAV70S,115
producenter: Nexperia
Beskrivelse: DIODE ARRAY GP 100V 250MA 6TSSOP
På lager: 1296526 pcs
Hent:
RFQ
BAV70T-7
BAV70T-7
producenter: Diodes Incorporated
Beskrivelse: DIODE ARRAY GP 85V 75MA SOT523
Hent: BAV70T-7.pdf
BAV70T,115
BAV70T,115
producenter: NXP Semiconductors / Freescale
Beskrivelse: DIODE ARRAY GP 100V 150MA SC75