LLS2W680MELY
NichiconNichicon
LLS2W680MELY Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: LLS2W680MELY
Producent / Mærke: Nichicon
Produkt beskrivelse CAP ALUM 68UF 20% 450V SNAP
Dataark: 1.LLS2W680MELY.pdf2.LLS2W680MELY.pdf
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Besked
Specifikationer for LLS2W680MELY
Varenummer LLS2W680MELY Fabrikant Nichicon
Beskrivelse CAP ALUM 68UF 20% 450V SNAP Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 38611 pcs Datablad 1.LLS2W680MELY.pdf2.LLS2W680MELY.pdf
Tolerance 68µF Overflade Mount Land Størrelse 0.394" (10.00mm)
Størrelse / Dimension 0.787" Dia (20.00mm) Serie LLS
RoHS Status Bulk Ripple Current - Lavfrekvens General Purpose
Ripple Current Polar Polarisering Radial, Can - Snap-In
Pitch - Connector 450V Pakke / tilfælde -
Andre navne 493-2593 Driftstemperatur -25°C ~ 85°C
Antal kondensatorer 710mA @ 120Hz Monteringstype Through Hole
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Producentens varenummer LLS2W680MELY
Levetid @ Temp. - Impedans -
Højde - Siddende (Max) 1.181" (30.00mm) Udvidet beskrivelse 68µF 450V Aluminum Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 85°C
ESR (Equivalent Series Resistance) ±20% Beskrivelse CAP ALUM 68UF 20% 450V SNAP
Applikationer 3000 Hrs @ 85°C