PLF1D220MCL2TP
NichiconNichicon
PLF1D220MCL2TP Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: PLF1D220MCL2TP
Producent / Mærke: Nichicon
Produkt beskrivelse CAP ALUM POLY 22UF 20% 20V T/H
Dataark: 1.PLF1D220MCL2TP.pdf2.PLF1D220MCL2TP.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Besked
Specifikationer for PLF1D220MCL2TP
Varenummer PLF1D220MCL2TP Fabrikant Nichicon
Beskrivelse CAP ALUM POLY 22UF 20% 20V T/H Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 94292 pcs Datablad 1.PLF1D220MCL2TP.pdf2.PLF1D220MCL2TP.pdf
Spændingsvurdering 20V Type Polymer
Tolerance ±20% Overflade Mount Land Størrelse -
Størrelse / Dimension 0.248" Dia (6.30mm) Serie PLF
Ripple Current @ High Frequency 1.7A @ 100kHz Vurderinger -
Emballage Cut Tape (CT) Pakke / tilfælde Radial, Can
Andre navne 493-14119-1 Driftstemperatur -55°C ~ 105°C
Monteringstype Through Hole Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Levetid @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Blyafstand 0.098" (2.50mm)
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Højde - Siddende (Max) 0.236" (6.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) 50 mOhm Detaljeret beskrivelse 22µF 20V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can 50 mOhm 2000 Hrs @ 105°C
kapacitans 22µF Applikationer General Purpose