TVX1E331MAD
NichiconNichicon
TVX1E331MAD Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: TVX1E331MAD
Producent / Mærke: Nichicon
Produkt beskrivelse CAP ALUM 330UF 20% 25V AXIAL
Dataark: 1.TVX1E331MAD.pdf2.TVX1E331MAD.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Besked
Specifikationer for TVX1E331MAD
Varenummer TVX1E331MAD Fabrikant Nichicon
Beskrivelse CAP ALUM 330UF 20% 25V AXIAL Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 93741 pcs Datablad 1.TVX1E331MAD.pdf2.TVX1E331MAD.pdf
Spændingsvurdering 25V Tolerance ±20%
Overflade Mount Land Størrelse - Størrelse / Dimension 0.315" Dia x 0.827" L (8.00mm x 21.00mm)
Serie TVX Ripple Current @ Low Frequency 380mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 570mA @ 10kHz Vurderinger -
Polarisering - Emballage Bulk
Pakke / tilfælde Axial, Can Andre navne 493-14817
TVX1E331MAD-ND
Driftstemperatur -40°C ~ 85°C Monteringstype Through Hole
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Levetid @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Blyafstand - Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Højde - Siddende (Max) - ESR (Equivalent Series Resistance) -
Detaljeret beskrivelse 330µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Axial, Can 2000 Hrs @ 85°C kapacitans 330µF